Tłumaczenia z angielskiego na polski

Warto wykorzystać tłumaczenia z angielskiego na polski w kontekście rozwoju Państwa biznesu. Jak powszechnie wiadomo wypracowanie przewagi konkurencyjnej to jeden z elementów mających wpływ na rozwój firmy. Potencjał ten można uzyskać poprzez kontakt z zagranicą. Sam angielski jako język to obecnie najpopularniejsza mowa na świecie. Nie dziwi zatem fakt, że wiele dokumentów, które mają wpływ na rozwój Państwa przedsięwzięć jest anglojęzyczna. Przy wyborze biura tłumaczeń trzeba kierować się nie tylko instynktem, ale również wiarygodnymi danymi. 97,5 % klientów jest zadowolona z serwisu proponowanego przez nasze przedsiębiorstwo.  Służymy Państwo doświadczeniem i całotygodniowym wsparciem we wszelkich kwestiach translacyjnych. Do najczęstszych pobudek zamawiania tłumaczeń z angielskiego na polski należą:

Tłumaczenia z angielskiego na polski

  • Względy formalne – kwestie legislacyjne to bardzo ważny element współpracy z partnerem z zagranicy. Na Państwa życzenie wykonamy przekłady takich dokumentów jak umowy handlowe czy dystrybucyjne. Nasi filolodzy posiadają wiedzę i uprawnienia do poświadczania wykonanych przekładów. Każdy z nich widnieje w oficjalnym spisie tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości. Dostarczone teksty wyceniane są przy użyciu oprogramowania typu OCR. Dokładne rozpoznanie tekstu daje gwarancję rzetelnego określenia kosztów realizacji.
  • Względy marketingowe – reklama jest dźwignią handlu. Należy zatem zadbać o jej należyty wydźwięk. Dobrze przygotowane przekłady tekstów handlowych mogą się przyczynić do zwiększenia Państwa obrotów. Z przyjemnością wykonamy tłumaczenia z angielskiego na polski tekstów na strony WWW lub prezentacje multimedialne. Przygotowane przez nas materiały będą poprawne pod względem merytorycznym oraz stylistycznym. Zapraszamy do kooperacji agencje marketingowe oraz samych reklamodawców.
  • Względy techniczne – dobrze przetłumaczona instrukcja obsługi, patent lub certyfikat daje gwarancję udanego wprowadzenia innowacji. Podniesienie rozwoju technologicznego przekłada się na polepszenie jakości oferowanych dóbr. Nasze biuro tłumaczeń angielskiego stoi na straży poprawności sprzedawanych translacji. Większość tekstów podlega weryfikacji i dodatkowej korekcie native speakerów. Do dyspozycji posiadamy tłumaczy z biegłą znajomością niemal 50 dziedzin wiedzy. Tłumaczenia techniczne wykonywane przez Protlumaczenia.pl cieszą się referencjami firm z całego kraju. Poza angielskim obsługujemy niemal 40 języków obcych, tłumaczonych na 120 sposobów.
Tłumaczenia z angielskiego na polski
Tłumaczenia z angielskiego na polski