Tłumaczenia pisemne online

Tłumaczenia pisemne online są podstawą działalności naszego biura. Protlumaczenia.pl to firma, która powstała w 2012 roku i obsługuje 120 kierunków translacji. Do kooperacji w podanym zakresie zapraszamy firmy i klientów indywidualnych. Team językowców tworzących markę wykrystalizował się w toku długoletniej działalności. Reprezentują nas filolodzy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Serwisem objęte są wszystkie rodzaje przekładów. Tłumaczenia pisemne online pozostają do Państwa dyspozycji na okoliczność przekładów takich jak:

Tłumaczenia pisemne online

 • tłumaczenia dokumentów samochodowych,
 • tłumaczenia umów handlowych,
 • tłumaczenia pism procesowych,
 • tłumaczenia instrukcji obsługi,
 • tłumaczenia dokumentów kredytowych,
 • tłumaczenia materiałów reklamowych,
 • tłumaczenia stron WWW,
 • tłumaczenia zaświadczeń, CV i listów motywacyjnych.

Zakres usług biura tłumaczeń online

Tłumaczenia pisemne online to przede wszystkim:

 1. Przekłady poświadczone online – biuro tłumaczeń online zajmuje się przygotowaniem translacji, poświadczonych przez osoby z odpowiednimi uprawnieniami. Tego rodzaju przekłady wymagane są przez sądy, urzędy i różnego rodzaju instytucje. Teksty wyceniane są w odniesieniu do 1125 znaków ze spacjami. Dla zleceń o większej objętości proponujemy Państwu rabaty i korzystne obniżki stawek. Wszelkie translacje można nam zlecić za pośrednictwem Internetu i naszej strony WWW. Przychodzimy w sukurs potrzebom użytkowników urządzeń mobilnych. Na wspomnianą okoliczność stworzona została specjalna aplikacja Android.
 2. Przekłady specjalistyczne online – tłumaczenia pisemne online obejmują swoim zakresem teksty wymagające szczególnej wiedzy i zaangażowania. W omawianej grupie prym wiodą dokumenty medyczne. W zależności od potrzeb Państwa papiery mogą mieć charakter zwykły lub uwierzytelniony.
 3. Przekłady techniczne online – tłumaczenia pisemne online nie mogłyby obyć się bez translacji takich dokumentów chociażby manuale i opisy procesów technologicznych. Dysponujemy specjalistami z prawie 50 dziedzin wiedzy. Dokumenty o szczególnym znaczeniu podlegają korekcie ze strony native speakerów. Wykonujemy tłumaczenia w konfiguracji język obcy – drugi język obcy.
 4. Przekłady zwykłe online – biuro tłumaczeń pozostaje do Państwa dyspozycji na okoliczność sporządzania przekładów informacyjnych. Usługi tłumaczeniowe zamawiane są nie tylko przez firmy, ale również przez osoby prywatny. Wspieramy biznes przy okazji tłumaczeń marketingowych, oferując korzystne warunki kooperacji. Warto wybrać Protlumaczenia.pl.
Tłumaczenia pisemne online
Tłumaczenia pisemne online