Tłumaczenia na odległość

Tłumaczenia na odległość zwane inaczej przekładami online to nasza oferta z zakresu translacji pisemnych. Do kooperacji w podanym zakresie zapraszamy firmy i klientów indywidualnych. Nasze biuro tłumaczeń powstało w 2012 roku i od samego zarania zapewnia swoim klientom wysoki poziom usług. Ceny oferowane przez firmę stanowią doskonałe przełożenie jakości w stosunku kosztów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Na każdą wiadomość z zapytaniem ofertowym odpowiemy przed upływem 24 godzin. Tłumaczenia na odległość dotyczą wszystkich grup translacji. Protlumaczenia.pl na Państwa zlecenie wykonują przede wszystkim:

Tłumaczenia na odległość – biuro tłumaczeń online

  • Tłumaczenia przysięgłe – tłumaczenia na odległość obejmują translacje wymagające uwierzytelnienia. Trzon zespołu językowego stanowią specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Każdy z naszych filologów posiada uprawnienia niezbędne do realizacji translacji wymaganych przez sądy, banki, instytucje i urzędy. Przekłady poświadczone rozliczane są podług 1125 znaków ze spacjami. Dla translacji o większej objętości stosowane są rabaty i korzystne obniżki cen. Do kooperacji zapraszamy klientów z całej Polski i zagranicy. Tłumaczenia przysięgłe wysyłane są do Państwa bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Wysyłka realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej lub umówionych firm kurierskich.
  • Tłumaczenia specjalistyczne – tłumaczenia na odległość to panaceum na przekłady o znacznym stopniu skomplikowania. Nasza firma zapewnia skuteczne rozwiązania translacyjne działając w służbie osobom fizycznym i sektorowi b2b. W omawianym zakresie prym wiodą tłumaczenia medyczne oraz techniczne. W przypadku tekstów o znacznym stopniu skomplikowania istnieje możliwość konsultacji dokumentu z native speakerami lub praktykami zawodowymi. Protlumaczenia.pl obsługują prawie 40 języków obcych. Wyrazem kompetencji zespołu językowego są otrzymywane referencje i pozytywne komentarze Internautów. Zapraszamy do sprawdzenia oferty tłumaczeniowej biura przekładów online.
  • Tłumaczenia zwykłe online – tłumaczenia na odległość doskonale sprawdzają się przy okazji translacji nie wymagających podpisu Wykonawcy. Przekłady zwykłe mogą być w całości realizowane przez Internet. Dzięki serwisowi „door to door” oszczędzacie Państwo czas i pieniądze. Fachowo wykonane zlecenia doskonale sprawdzają się przy okazji lokalizacji stron WWW, ofert marketingowych, handlowych i pism informacyjnych.
Tłumaczenia na odległość
Tłumaczenia na odległość