Tłumaczenia medyczne online

Tłumaczenia medyczne online to nasza oferta w zakresie przekładów lekarskich dla klientów z Polski oraz zagranicy. Do kooperacji w podanym zakresie zapraszamy klientów indywidualnych, firmy i instytucje. Nasze biuro tłumaczeń dysponuje fachową kadrą Wykonawców z prawie 40 języków obcych. Jesteśmy dostępni przez 7 dni w tygodniu. Przeciętny czas odpowiedzi na kierowaną do nas wiadomość nie przekracza 24 godzin.  Tłumaczenia medyczne online realizowane są przy wykorzystaniu nowoczesnych środków przetwarzania informacji. Przekłady można dostarczyć do nas jako: skany, fotokopie lub pocztą tradycyjną. Ogół usług naszej firmy opiera się o 5 podstawowych filarów prowadzenia działalności:

Tłumaczenia medyczne online

  1. Wysoka jakość przekładów – tłumaczenia medyczne online wykonywane są przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Tłumacze zaangażowani w projekt Protlumaczenia.pl posiadają odpowiednie kompetencje do wykonania przekładów wymagających znacznego zaangażowania.
  2. Zdalna realizacja każdego z etapu translacji – tłumaczenia medyczne online podlegają regułom serwisu” door to door”. Translacje dokumentacji lekarskiej można więc zamówić bez wychodzenia z domu lub biura. Dzięki powyższemu oferowane usługi są popularne wśród osób ze wszystkich zakątków Europy. Za wysyłkę przekładów uwierzytelnionych nie jest pobierana dodatkowa opłata manipulacyjna.
  3. Miła obsługa – tłumaczenia medyczne online koordynuje zespół pracowników do spraw obsługi klientów. Ich zadaniem jest dbanie o właściwy obieg dokumentów oraz bieżąca pomoc w kwestiach związanych z translacjami. Biuro tłumaczeń online pozostaje do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Naszym klientom zapewniamy bezpieczeństwo powierzonych danych oraz skrupulatność w prowadzonych działaniach.
  4. Konkurencyjne ceny – tłumaczenia medyczne online podlegają regule darmowego określenia kosztów realizacji zlecenia. Wszelkie prace związane z wycenami nie obligują Państwa do zamówienia przekładów. Protlumaczenia.pl chcą dostarczać Państwu wysokiej jakości przekłady w rozsądnych cenach. W przypadku zleceń o większej objętości stosujemy rabaty i obniżki cen.
  5. Tradycja i profesjonalizm – tłumaczenia medyczne online często decydują o zdrowiu naszych klientów. Świadomi odpowiedzialności, staramy się tak dobrać realizatorów, aby zapewnić Państwu optimum możliwości translatorskich. Protlumaczenia.pl liczą już nieomal 5 lat. O kompetencji zespołu świadczą otrzymywane referencje.
Tłumaczenia medyczne online
Tłumaczenia medyczne online
Podziel się: