Tłumaczenia specjalistyczne online

Tłumaczenie specjalistyczne online to grupa tłumaczeń, które są pilnie poszukiwane z uwag na ich stopień złożoności i używane słownictwo. Oprócz osób prywatnych coraz częściej są nimi zainteresowane przedsiębiorstwa, które w swojej codziennej pracy potrzebują sprawdzonych przekładów z języków obcych. Nasze biuro tłumaczeń Online i zatrudnieni w nim translatorzy przysięgli realizują dla Państwa przekłady z wielu dziedzin, wśród których można rozróżnić:

  • Tłumaczenia techniczne – istotą tłumaczeń technicznych online jest ich dokładna interpretacja. Częstymi tłumaczeniami w tym zakresie są np. instrukcje obsługi. Wiele polskich przedsiębiorstw importuje nowe technologie z zagranicy co owocuje poszerzeniem oferty lub udoskonaleniem obecnych metod produkcji. Nasze biuro tłumaczeń online posiada w swoim zapleczu kadrowym tłumaczy technicznych NOT, którzy doskonale radzą sobie z nawet najbardziej skomplikowanymi przekładami.
Tłumaczenia techniczne online
Tłumaczenia techniczne online
  • Tłumaczenia medyczne – w zakresie tym mieszczą się wszelkie dokumenty z dziedziny medycyny. Zaliczamy tu więc karty przebiegu leczenia, historie choroby, opisy zdjęć rentgenowskich, zalecenia medycznie oraz wskazania dotyczące dalszego leczenia. Nikogo nie trzeba chyba przekonywać jak ważne są tego typu dokumenty. Tłumaczenia medyczne, realizowane przez nasz zespół online są przygotowywane z najwyższą starannością. Przekłady oferowane przez nasze biuro, umożliwiają kontynuowane leczenia i są nieodzownym elementem naszej działalności. Na życzenie przekłady tego rodzaju wysyłamy do dowolnego miejsca w Europie. W nagłych przypadkach możliwe jest również przesłanie dokumentów za pomocą skanu na wybrany adres mailowy bez dodatkowych opłat.
Tłumaczenia specjalistyczne online
Tłumaczenia specjalistyczne online
  • Tłumaczenia prawnicze – jak wszyscy wiemy, tłumaczenia prawnicze z uwagi na specyfikę języka wymagają od tłumaczy pełnego zaangażowania i doświadczenia w tego rodzaju przekładach. Źle przygotowane dokumenty mogą rodzić poważne konsekwencje w życiu prywatnym oraz zawodowym. Tłumaczenia o charakterze prawniczym są zamawiane zarówno przez firmy jak i osoby prywatne. Do najczęściej realizowanych przekładów możemy zaliczyć umowy, protokoły z negocjacji oraz dokumenty związane z prawem rodzinnym i spadkowym. Nasza kadra tłumaczy przysięgłych posiada bogate doświadczenie w tłumaczeniach spod znaku Temidy.
Tłumaczenia prawnicze online
Tłumaczenia prawnicze online

Zapraszamy do przesyłania nam zapytań o dokumenty wymagające bogatego bagażu doświadczeń. Pracujemy również w weekendy i tzw. długie weekendy, mając na uwadze jak wiele osób w tym okresie odwiedza swoje rodzinne domy.

Nasza oferta:

Podziel się: