Tłumaczenia korespondencji online

Tłumaczenia korespondencji online to nasza oferta z zakresu translacji listów pisanych w formie tradycyjnej i elektronicznej. Do kooperacji w podanym zakresie zapraszamy firmy oraz klientów indywidualnych. Nasze biuro tłumaczeń online dokonuje przekładów wszelkich wiadomości, jakie otrzymują nasi klienci. Protlumaczenia.pl przyjmują Państwa zlecenia przez 7 dni w tygodniu. Na każdego maila odpowiemy przed upływem 24 godzin. Ofertą firmy objęte jest prawie 40 języków obcych. Wśród poszczególnych grup tłumaczeniowych dominują takie języki jak: angielski, niemiecki, holenderski, szwedzki i norweski. Tłumaczenia korespondencji online daje Państwu szereg możliwości, wśród których na szczególną uwagę zasługują:

Tłumaczenia korespondencji online

  • Dokładność realizacji – tłumaczenia korespondencji online wyróżnia dokładność. Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, aby treść wiadomości była oddana w sposób należyty. W zależności od potrzeb listy mogą być przetłumaczone w sposób normalny lub za poświadczeniem. Rzetelne tłumaczenie ma szczególną wartość w przypadku pism urzędowych lub biznesowych. Wyrazem kompetencji naszego zespołu są otrzymywane referencje i pozytywne opinie o marce Protlumaczenia.pl .
  • Szybkość wykonawstwa – tłumaczenia korespondencji online przygotowujemy w terminach uzgodnionych z Zamawiającymi. W przypadku zleceń o szczególnej pilności angażujemy wszelkie środki, aby nasi klienci otrzymali dokumenty zgodnie z zapotrzebowaniem. Teksty o objętości nieprzekraczającej 5 stron rozliczeniowych tłumaczymy w dniu złożenia stosownego zapotrzebowania.
  • Realizacja za pośrednictwem Internetu – tłumaczenia korespondencji online są przeznaczone do realizacji zdalnej. Aby dokonać zamówienia wystarczy zeskanować listy do jednego z popularnych formatów pliku i przesłać na naszą skrzynkę e – mail. W ślad za darmową wyceną można dokonać stosownego zakupu. Zamówione przekłady przysięgłe odsyłamy w formie fizycznej na wskazany przez Państwa adres. Za dostawę nie jest pobierana dodatkowa opłata. Translacje zwykłe dostarczymy natomiast za pośrednictwem poczty elektronicznej.
  • Miła obsługa – tłumaczenia korespondencji online koordynują nasi pracownicy do spraw obsługi klienta. Ich zadaniem jest prawidłowa koordynacja procesów związanych z realizacją translacji. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania kierowane do naszych konsultantów. Protlumaczenia.pl służą Państwu fachową radą i doradców w zakresie przekładów pisemnych korespondencji online.
Tłumaczenia korespondencji online
Tłumaczenia korespondencji online
Podziel się: