Tłumaczenia online

Tłumaczenia online to nasza odpowiedź na Państwa zapotrzebowanie względem realizacji przekładów na drodze Internetowej. Do kooperacji na polu tłumaczeń online zapraszamy firmy oraz klientów indywidualnych. Nasze biuro tłumaczeń online jest firmą z wieloletnimi doświadczeniami. Działamy na rynku translacyjnym od 2012 roku. Z naszym biurem współpracuje prawie 100 tłumaczy z ponad 30 języków obcych. Tłumaczenia online wykonujemy na 80 różnych sposobów. Do największych zalet przedstawionych rozwiązań należą:

Tłumaczenia online – oferta biura tłumaczeń online

  • Łatwy dostęp do specjalistów z 50 dziedzin społeczno – gospodarczych – tłumaczenia online umożliwiają swoim klientom dostęp do wielu wybitnych filologów. W naszym zespole tłumaczy przysięgłych znajdziecie Państwa filologów, posiadających doświadczenie oraz stosowne kompetencje zawodowe. Wykonujemy przekłady z wielu rozmaitych dziedzin. Tłumaczenia online wykonywane są w obrębie medycyny, nauk technicznych oraz przyrodniczych.
  • Szybkość realizacji przekładów – tłumaczenia online wykonywane przez biuro tłumaczeń online imponują szybkością wykonania. Większość zleceń z takich języków jak angielski,. niemiecki czy rosyjski, wysyłamy do naszych klientów w dniu złożenia stosownego zapotrzebowania. Przekłady obcojęzyczne wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz firm kurierskich. Za dostawę nie jest pobierana dodatkowa opłata. Z reguły czas oczekiwania na przygotowane tłumaczenie nie przekracza 24 godzin.
  • Nadzór zespołu korektorskiego – tłumaczenia online objęte są pieczą zespołu korektorskiego. Nasi specjaliści sprawdzają każdy dokument w celu wyeliminowania ewentualnych błędów lub nieścisłości. Kupując w naszym biurze tłumaczeń online, otrzymujecie Państwo gwarancję nienaganności przekładu.
  • Edycja wizualna tłumaczeń – tłumaczenia online są nie tylko poprawne językowo, ale również edycyjnie. Element ten ma szczególne znaczenie w przypadku przekładów obfitujących w rysunki oraz tabele. Za każdym razem staramy się jak najwierniej oddać wygląd oryginału. Zlecając nam translacje macie Państwo pewność, że dokumenty nie będą wymagały wtórnych nakładów sił.
  • Obsługa zleceń wielojęzycznych – tłumaczenia online maja za zadanie obsługiwać Państwa kompleksowo. Jesteśmy panaceum na przekłady w wielu kombinacjach językowych. Chcąc zlecić kilka translacji naraz nie musicie szukać Państwom wielu specjalistów. Biuro tłumaczeń online wszystkie czynności wykona w imieniu swoich Zleceniodawców.
Tłumaczenia online - oferta biura tłumaczeń onlineonline-tools
Tłumaczenia online – oferta biura tłumaczeń online

Nasza oferta:

Podziel się: