Tłumacz przysięgły Grudziądz

Tłumacz przysięgły Grudziądz to nasza oferta w zakresie przekładów z prawie 40 języków obcych. Do kooperacji w omawianym zakresie zapraszamy firmy i klientów indywidualnych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Nasze biuro stacjonarne czynne jest od poniedziałku do piątku. Poza wyznaczonymi terminami, istnieje możliwość umówienia wizyty indywidualnej. Protlumaczenia.pl są zespołem specjalistów językowych z wieloletnim doświadczeniem. Na Państwa zlecenie realizujemy wszystkie rodzaje translacji pisemnych. Tłumacz przysięgły Grudziądz zajmuje się realizacją takich zleceń jak:

Tłumacz przysięgły Grudziądz

  • Tłumaczenia przysięgłe – tłumacz przysięgły Grudziądz wykonuje zlecenia wymagające uwierzytelnienia. Wśród obsługiwanych języków znajduje się między innymi: niemiecki, angielski, rosyjski, francuski oraz norweski, szwedzki i niderlandzki. Translacje rozliczane są podług 1125 znaków ze spacjami. Dla zleceń o większej objętości stosujemy rabaty i obniżki cen. Translacje o wielkości do 5 stron rozliczeniowych wykonujemy w dniu złożenia stosownego zapotrzebowania. Najczęściej zamawianymi tłumaczeniami są: dokumenty samochodowe, świadectwa szkolne, akty urodzenia oraz zaświadczenia.
  • Tłumaczenia specjalistyczne – tłumacz przysięgły Grudziądz wykonuje zlecenia wymagające posiadania specjalistycznych umiejętności językowych. W omawianym zakresie prym wiodą przekłady techniczne i medyczne. Biuro tłumaczeń online poprzez usługi stacjonarne przybliża mieszkańcom Grudziądza usługi językowe na najwyższym poziomie. Do grona osób kooperujących z firmą należą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. W przypadku uzasadnionej potrzeby, istnieje możliwość skonsultowania dowolnego tekstu z native speakerem. W zależności od potrzeb translacje sporządzane są jako zwykłe lub przysięgłe.
  • Tłumaczenia zwykłe – tłumacz przysięgły Grudziądz angażuje swoje siły w przygotowanie tłumaczeń o charakterze informacyjnym. Do najczęściej zamawianych translacji zaliczają się przekłady stron WWW, ofert marketingowych i handlowych. Tłumaczenia zwykłe są najtańszą formą skorzystania z usług tłumaczy. Głównym przyczynkiem do takiego stanu rzeczy jest liczba znaków, stanowiących jedną stronę rozliczeniową. W przypadku przekładów niepoświadczonych wynosi ona 1800.
Tłumacz przysięgły Grudziądz
Tłumacz przysięgły Grudziądz

Tłumacz przysięgły Grudziądz zaprasza do sprawdzenia oferty Protlumaczenia.pl. Wyrazem kompetencji naszego zespołu są otrzymywane referencje i komentarze ze strony zadowolonej klienteli. Każdego z Państwa zachęcamy do zlecania przekładów za pomocą Internetu lub tradycyjnie.

Podziel się: