Oferta tłumaczeń online

Oferta tłumaczeń online skierowana jest do osób wyjeżdżających zagranicę i potrzebujących skorzystać z oferty tłumaczenia dokumentów personalnych. W odróżnieniu od innych usług oferowanych przez naszą firmą właśnie ten rodzaj tłumaczeń wybierany jest w sytuacjach, kiedy przyszły kandydat do pracy musi w krótkim czasie przetłumaczyć dokumenty potwierdzające jego wykształcenie i zdobyte umiejętności. Do przekładów tych zaliczamy przede wszystkim:

Oferta tłumaczeń online

  • Tłumaczenie CV – wyjeżdżając do krajów starej Unii Europejskiej w poszukiwaniu pracy, warto przetłumaczyć swoje CV. Prawidłowy przygotowany dokument jest istotnym elementem przy poszukiwaniu pracy. Pozbawiony błędów i wad językowych ułatwia zdecydowanie znalezienie posady zagranicą. Z reguły tego typu dokumenty należą do tłumaczeń zwykłych, nie wymagających poświadczenia. Nasze biuro tłumaczeń przygotowuje CV na podstawie dostarczonych przez Państwa plików, a gotowy dokument przesyła odwrotnie na wskazanego maila.
  • Tłumaczenie referencji i listów motywacyjnych – te z pozoru mniej ważne dokumenty to bardzo istotny element uwiarygadniający Państwa kandydaturę w oczach zagranicznego pracodawcy. List motywacyjny tłumaczony online to wyrażenie Państwa chęci do podjęcia się pracy na oferowanym stanowisko. Nie wymaga on pieczęci tłumacza przysięgłego, a stanowi doskonały element uzupełniający CV. Referencje natomiast jak wszyscy wiemy, są swoistym świadectwem Państwa przeszłości zawodowej.
Tłumaczenie CV online
Tłumaczenie CV online
  • Tłumaczenie świadectw i dyplomów – tłumaczenia oferowane w tej grupie wymagają już poświadczenia przez tłumacza przysięgłego. Obcojęzyczne odpowiedniki dokumentów w języku polskim są potwierdzeniem zdobytej wiedzy i nabytych umiejętności. Umożliwiają zdobycie pracy odpowiadającej kwalifikacjom. Nasi tłumacze online, dokładają wszelkich starań, aby oprócz poprawności merytorycznej dokumenty przygotowane były w sposób estetyczny i budzący zaufanie. Na Państwa życzenie przetłumaczone świadectwa i dyplomy przesyłamy do dowolnego zakątka w Europie i na świecie.
  • Tłumaczenie suplementu dyplomu – suplementy dyplomów dokumentują przebieg Państwa ścieżki dydaktycznej i ujawniają informacje o przedmiotach i zajęciach w czasie studiów a także, opisują system edukacyjny w Polsce. Z uwagi na znaczną objętość tłumaczenia tego rodzaju dokumentów są one traktowane ryczałtowo. Tłumaczenia suplementów podobnie jak świadectw za pośrednictwem poczty lub kuriera dostarczamy we wskazane miejsce.
Oferta tłumaczeń online
Oferta tłumaczeń online

 

Podziel się: