Biura tłumaczeń online

Witryna tłumacze-online.pl powstała w celu skonsolidowania działań naszego zespołu zajmującego się tłumaczeniami pisemnymi. Strona ta prezentuje kompleksowo ofertę sieciową biura tłumaczeń  i jest rozszerzeniem tego co możecie Państwo znaleźć pod następującymi adresami Internetowymi:

Biura tłumaczeń online

  • tlumaczholenderskiego.pl – jedną z gałęzi pracy naszego biura tłumaczeń online są tłumaczenia przysięgłe z języka holenderskiego. Nasza Firma realizuje zarówno przekłady zwykłe jak i pisemne. W naszym 12 osobowym zespole dokonujemy tłumaczeń wszystkich rodzajów tekstów pisanych holenderskiego. Tłumaczeniom podlegają więc treści specjalistyczne (w tym medyczne i techniczne) oraz wszelkiego rodzaju przekłady wymagające potwierdzenia przez tłumacza przysięgłego języka niderlandzkiego.
  • tlumaczczeskiego.pl – języka czeski, był zawsze jednym z naszych ulubionych języków. Stąd postanowiliśmy poświęcić mu jedną z naszych witryn. Pod wyżej wymienionym adresem znajdziecie Państwo kompleksową ofertą tłumaczeń przysięgłych z języka czeskiego. Podobnie jak w przypadku języka holenderskiego dużym zainteresowaniem cieszą się tłumaczenia dokumentów samochodowych oraz umów pisanych językiem prawniczym.
  • tlumaczszwedzkiego.eu – coraz więcej osób w poszukiwaniu pracy obiera kierunki Skandynawskie. Szwecja jest jednym z tych krajów do którego Polacy wyjeżdżają coraz częściej. Tłumaczeniom więc bardzo często są poddawana teksty o charakterze personalnym. Zaliczamy do nich np. akty urodzenia, akty małżeństwa czy też dokumenty kredytowe. Nasze biuro tłumaczeń online realizuje większość przekładów w trybie ekspresowym przy zachowaniu wszelkich standardów jakościowych i trafności przekładu.
  • protlumaczenia.pl – to matka wszystkich projektów tłumaczeniowych realizowanych przez naszą firmę. Od niej wszystko się rozpoczęło. Witryna ma w swoich zasobach bardzo ciekawy blog o tłumaczeniach online. Jej treść wypełniają dogłębne analizy pracy biura tłumaczeń oraz informacje o oddziałach. Nasza marka jest obecna na rynku już 3 lata i rok 2012 można uznać jako jej narodziny.
Biura tłumaczeń online
Biura tłumaczeń online

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy przy realizacji translacji pisemnych. Powszechnie w oczach naszych klientów jesteśmy postrzegani jako partner godny zaufania.  W przekroju naszej działalności to właśnie zadowolony klient jest zwieńczeniem i ukoronowaniem naszych działań. Biuro tłumaczeń online Protlumaczenia.pl zachęca gorąco do przesyłania zapytań drogą mailową.

Podziel się: