Tłumacz przysięgły online

Tłumacz przysięgły online – oferta tłumaczeń online

Tłumacz przysięgły online to nasza oferta przekładów uwierzytelnionych realizowanych w ramach sieci Protlumaczenia.pl. Do kooperacji w zakresie translacji uwierzytelnionych zapraszamy firmy oraz klientów indywidualnych. Bogate doświadczenie oraz fachowa kadra filologów predysponuje nas do realizacji wszystkich typów przekładów pisemnych. Tłumacz przysięgły online zaprasza Państwa do odwiedzin naszych biur zlokalizowanych na terenie: Bydgoszczy, Grudziądza oraz Świecia. Natomiast klientów spoza regionu Pomorza i Kujaw zachęcamy do przesyłania zapytań na naszą skrzynkę mailową. Na każdą wiadomość odpowiemy w czasie krótszym niż 24 godziny. Tłumaczenia przysięgłe online realizowane przez nasze biuro tłumaczeń językowych, charakteryzują się następującymi cechami:

 • Możliwość skorzystania z szerokiej gamy specjalistów – tłumacz przysięgły online,  jest usługą  która skupia szeroką gamę specjalistów. Nasze biuro tłumaczeń online wykonuje wszystkie  rodzaje przekładów pisemnych. Wśród obsługiwanych rodzajów translacji znajdziecie Państwo: tłumaczenia zwykłe, przysięgłe oraz specjalistyczne. Obsługujemy ponad 30 języków obcych w 80 kombinacjach.
 • Korzystne wyceny tłumaczeń pisemnych – tłumacz przysięgły online dokonuje wycen za pośrednictwem pracowników zespołu do spraw obsługi klienta. Przy wycenach używane jest oprogramowanie umożliwiające zamianę plików nieedytowalnych w edytowalne. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych możliwe jest dokładne określenie liczby znaków w danym dokumencie. Określenie kosztów zlecenia nie odbywa się więc „na oko”.
 • Rabaty oraz obniżki cen – tłumacz przysięgły online udziela rabatów na zlecenia na translacji o większej objętości. Na rabaty mogą liczyć, nie tylko stali klienci, ale również osoby korzystające z naszego serwisu po raz pierwszy. Klientom biznesowym, o dłuższym  stażu współpracy Protlumaczenia.pl oferują korzystne warunki kooperacji b2b.
 • Szybkie terminy realizacji – tłumacz przysięgły online większość zleceń o charakterze standardowym wykonuje w dniu złożenia stosownego zapotrzebowania. Do zleceń typowych należą: dokumenty samochodowe, akty zmiany stanu cywilnego oraz zaświadczenia i świadectwa ukończenia szkół. Translacje o większym stopniu skomplikowania wykonywane są w terminach uzgodnionych ze zleceniodawcą.
Tłumacz przysięgły online - biuro tłumaczeń online
Tłumacz przysięgły online – biuro tłumaczeń online

Protlumaczenia.pl zapraszają do skorzystania z oferty tłumaczeń przysięgłych online.  Naszym klientom zapewniamy komfort korzystania z biura tłumaczeń online, bezpieczeństwo powierzonych danych i kompetentną obsługę administracyjną.

Tłumacz przysięgły online – podsumowanie

Tłumacz przysięgły online to oferta skierowana do firm oraz osób prywatnych, które poszukują wysokiej jakości tłumaczeń za rozsądną cenę. Nasze biuro tłumaczeń online świadczy usługi przekładów pisemnych „na odległość” z wykorzystaniem Internetu. Oferta firmy dopasowana jest do Państwa potrzeb. W zakres realizowanych usług wchodzą:

 • Tłumaczenia specjalistyczne
 • Tłumaczenia medyczne
 • Tłumaczenia zwykłe
 • Tłumaczenia stron WWW
 • Tłumaczenia techniczne

W ramach naszej działalności oferujemy bezpłatną wycenę dokumentów oraz szybkie terminy realizacji. Dla tłumaczeń o większej objętości stosujemy korzystny system rozliczeń, który również tyczy się tłumaczeń dokumentów standardowych takich jak chociażby: świadectwa, dyplomy, zwolnienia lekarskie czy dokumenty samochodowe. Oferujemy tłumaczenia w kombinacjach takich jak:

 • Język polski – Język obcy
 • Język obcy – język polski
 • Język obcy – Język obcy

Tłumaczenia online to oferta dla osób i firm, którzy pragną nie tylko ograniczyć koszty związane z samymi przekładami, ale i przyczynek do redukcji czasu poświęconego na wybór właściwego wykonawcy. Niezbędne zasoby kadrowe w postaci wysokiej klasy specjalistów czynią z oferowanych przez nas tłumaczeń produkt o pożądanej jakości. Oferujemy przede wszystkim tłumaczenia z takich języków jak: niemiecki, hiszpański, włoski, norweski, szwedzki, duński, angielski oraz holenderski. Zapraszamy do kooperacji z naszą firmą przy okazji przekładów z języków obcych i na języki obce. W sytuacjach kiedy liczy się czas i odpowiednia jakość jesteśmy nieodzownym partnerem w biznesie i życiu prywatnym. Każdy większy projekt tłumaczeniowy jest poddawany korekcie. Nad właściwym przebiegiem tych procesów czuwa koordynator. Klient, na życzenie jest informowany o statucie swojego zlecenia. Większość tłumaczeń udaje nam się ukończyć przed czasem, co sprawia że mamy opinię niezawodnego biura tłumaczeń online. Dodatkowym atutem współpracy z naszym biurem jest ilość znaków przyjmowana na 1 stronę tłumaczenia innego niż przysięgłe. Dla tego rodzaju tekstów jedną jednostką rozliczeniową jest tekst o długości 1800 znaków ze spacjami. Zapraszamy Państwa do składania nam zapytań drogą mailową a w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny.

Tłumacz przysięgły online - tłumaczenia online
Tłumacz przysięgły online – tłumaczenia online

Nasza oferta:

Podziel się: