Przekłady online

Przekłady online, to nasza propozycja skierowania do osób poszukujących tłumaczeń w Internecie. Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty biura tłumaczeń online. Dla naszych klientów wykonujemy wszystkie rodzaje translacji pisemnych. Na skrzynkę mailową firmy możecie Państwo kierować swoje zapytania przez 7 dni w tygodniu. Na każdą wiadomość odpowiemy przed upływem 24 godzin. Przekłady online realizowane są przez grono fachowców, skupionych wokół marki Protlumaczenia.pl. Naszym klientom zapewniamy nieomal całodobową opiekę w kwestiach związanych z tłumaczeniami. Przekłady online są usługę której warto zaufać. Zgodnie z dewizą przedsiębiorstwa, dostarczamy Państwu wysokiej jakości przekłady w rozsądnych cenach. Stałą ofertą Protlumaczenia.pl objęte jest prawie 40 języków przekładanych na 80 sposobów. Dokumenty możecie dostarczyć nam Państwo na kilka sposób. Do  najczęściej wybieranych należą:

Przekłady online – tłumaczenia online

  • Zeskanowanie dokumentów do jednego z popularnych formatów pliku – przekłady online przyjmują Państwa dokumenty sprowadzone do postaci cyfrowej. Papiery należy dołączyć jako załącznik do wiadomości kierowanej na naszego maila. W przypadku zleceń o charakterze pilnym, warto umieścić w treści stosowną informację. Dokumenty powinny być czytelne. Przy większej liczbie stron prosimy Państwa o ponumerowanie plików.
  • Umieszczenie kopii tłumaczeń na serwerze – przekłady online mogą również pobrać dokumenty ze wskazanego przez Państwa adresu. Taki sposób postępowania jest doskonałą alternatywą dla dokumentów o znacznym rozmiarze, których nie sposób przesłać za pomocą poczty elektronicznej. Podobnie jak w przypadku maili      określenie kosztów wykonania zlecenia jest nieodpłatne.
  • Przesłanie dokumentów za pomocą mmsa – przekłady online nie odstąpią również od tłumaczenia przekazanego w formie mmsa. Zdajemy sobie sprawę, że taka forma może być niekiedy „ostatnią deską ratunku”. Zapraszamy do przygotowania zdjęcia zawierającego tekst przeznaczony do tłumaczenia. W ramach rewanżu oddzwonimy do Państwa z darmową wyceną.
  • Odwiedziny jednego z naszych biur i fizyczne dostarczenie dokumentów – przekłady online posiadają swój wymiar materialny. Posiadamy oddziały zlokalizowane na terenie Grudziądza, Bydgoszczy i Świecia. Zasięgiem naszego działania objętych jest więc prawie pół miliona mieszkańców. Zachęcamy do odwiedzin jednej z naszych siedzib.
Przekłady online - tłumaczenia online
Przekłady online – tłumaczenia online