Najczęściej tłumaczone języki

Najczęściej tłumaczone języki w ofercie Protlumaczenia.pl są bezpośrednią konsekwencją Państwa zapotrzebowania na usługi z zakresu translacji pisemnych. Nasze biuro tłumaczeń online powstało w 2012 roku i od samego początku istnienia dostarcza Państwu wysokiej jakości przekłady w rozsądnych cenach. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Na każdego maila z zapytaniem ofertowym odpowiemy przed upływem 24 godzin. Protlumaczenia.pl posiadają swoje oddziały zlokalizowane na terenie Grudziądza, Bydgoszczy i Świecia. Bezpośrednią możliwość do skorzystania z usług firmy posiada prawie 500 000 mieszkańców. Klientów spoza rejonu Pomorza i Kujaw zapraszamy do korzystania z platformy online. Najczęściej tłumaczone języki w ofercie Protlumaczenia.pl to przede wszystkim:

Najczęściej tłumaczone języki – oferta

  • Język angielski – najczęściej tłumaczone języki są reprezentowane przez angielski. Nikogo nie może dziwić fakt, że język ten jest jednym z popularniejszych kierunków translacji. Pokłosiem takiego stanu rzeczy są nie tylko ruchy migracyjne, ale również kwestie biznesowe. Gro dokumentów takich jak choćby instrukcje obsługi jest przekładana przez wykwalifikowany personel tłumaczeniowy. Do kooperacji zapraszamy firmy i klientów indywidualnych.
  • Język niemiecki – wśród najczęściej tłumaczonych języków spotyka się również niemiecki. Nasze biuro tłumaczeń online wykonuje translacje polsko niemieckie oraz niemiecko polskie. Team tłumaczy niemieckiego reprezentują osoby z wieloletnim doświadczeniem. Tłumacze przysięgli tegoż języka posiadają stosowne uprawnienia do realizacji translacji wymagających poświadczenia. Każdy z nich jest objęty odrębną ewidencją Ministerstwa Sprawiedliwości.
  • Języki skandynawskie – najczęściej tłumaczone języki stanowią również przekłady norweskiego, szwedzkiego i duńskiego. Skandynawia bowiem jest obecnie jednym z popularniejszych kierunków wyjazdowych naszych rodaków. Kraje z północy Europy są również kolebką nowoczesnych technologii. Nie dziwią zatem tłumaczenia specjalistyczne wykonywane na potrzeby sektora b2b. Proponujemy Państwu korzystne stawki na translacje. Każde określenie kosztów realizacji przekładu odbywa się przy użycie oprogramowania typu OCR.
  • Język niderlandzki – najczęściej tłumaczone języki obejmują swoim zakresem holenderski. Nasze biuro tłumaczeń online realizuje usługi tłumaczeń niderlandzkiego pod czujnym okiem korektorów. Przekładom podlegają przede wszystkim: dokumenty samochodowe, zaświadczenia oraz wyciągi bankowe i akty zmiany stanu cywilnego.
Najczęściej tłumaczone języki - oferta
Najczęściej tłumaczone języki – oferta