Internetowe biura tłumaczeń

Internetowe biura tłumaczeń

Internetowe biura tłumaczeń (czyli de facto biura tłumaczeń online) to firmy działające głównie na płaszczyźnie Internetowej i realizujące tłumaczenia z języków obcych na polski oraz odwrotnie. Jednym z takich Internetowych biur tłumaczeń jest właśnie nasza firma.

Jako podmiot rynku powstaliśmy w 2012 roku i od początku postawiliśmy na jakość i profesjonalizm przekładu. Firma nasza posiada 3 oddziały stacjonarne (Grudziądz, Bydgoszcz, Świecie) oraz specjalizuje się w tłumaczeniach online. Każdego dnia obsługujemy dziesiątki zleceń dostarczanych do nas w formie tradycyjnej oraz za pośrednictwem Internetu. W zespole tłumaczy przysięgłych, możecie Państwo spotkać specjalistów z wielu języków, a więc między innymi:

  • Tłumacz przysięgłego języka norweskiego;
  • Tłumacz przysięgłego języka szwedzkiego;
  • Tłumacz przysięgłego języka duńskiego;
  • Tłumacz przysięgłego języka angielskiego;
  • Tłumacz przysięgłego języka rosyjskiego;
  • Tłumacz przysięgłego języka niemieckiego;
  • Tłumacz przysięgłego języka chińskiego;
  • Tłumacz przysięgłego języka holenderskiego.

Do współpracy z naszymi oddziałami i centralą w Grudziądzu zapraszamy przede wszystkim firmy oraz osoby prywatne. Zaletą tłumaczeń przysięgłych online jest przede wszystkim ich łatwa dostępność z każdego zakątka naszego globu oraz dostęp do korzystania z usług tłumaczy języków rzadszych. Jest to szczególnie ważne w przypadku mieszkańców mniejszych miejscowości, gdzie na próżno szukać np. tłumacza przysięgłego języka szwedzkiego. Wypracowane przez nas metody, sprawiają, że powierzoną nam pracę wykonujemy rzetelnie i z najwyższym zaangażowaniem.

Przetłumaczone dokumenty możecie Państwo odebrać w naszych oddziałach, za pomocą poczty (list polecony) lub też kuriera. Dla tłumaczeń zwykłych (nie wymagających okrągłej pieczęci) stosujemy wysyłkę elektroniczną (poprzez pocztę e-mail).

Internetowe biura tłumaczeń są doskonałą alternatywą do tradycyjnej formy kontaktu z tłumaczem. W zglobalizowanym świecie XXI wieku liczy się szybkość i wygoda. Takimi właśnie cechami napiętnowana jest ta forma działalności. Dodatkowym atutem współpracy z tłumaczami przysięgłymi online są oczywiście ceny. Dla większych zleceń Centrum Dobrych Tłumaczeń stosuje rabaty i obniżki na kolejne tłumaczenia. Arsenał tłumaczy specjalistycznych sprawia ponadto, że doskonale radzimy sobie ze wszelkiego rodzaju dokumentami technicznymi, medycznymi oraz wymagającymi szczególnej wiedzy.

Internetowe biura tłumaczeń
Internetowe biura tłumaczeń

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *