Internetowe biura tłumaczeń

Internetowe biura tłumaczeń

Internetowe biura tłumaczeń (czyli de facto biura tłumaczeń online) to firmy działające głównie na płaszczyźnie Internetowej i realizujące tłumaczenia z języków obcych na polski oraz odwrotnie. Jednym z takich Internetowych biur tłumaczeń jest właśnie nasza firma.

Jako podmiot rynku powstaliśmy w 2012 roku i od początku postawiliśmy na jakość i profesjonalizm przekładu. Firma nasza posiada 3 oddziały stacjonarne (Grudziądz, Bydgoszcz, Świecie) oraz specjalizuje się w tłumaczeniach online. Każdego dnia obsługujemy dziesiątki zleceń dostarczanych do nas w formie tradycyjnej oraz za pośrednictwem Internetu. W zespole tłumaczy przysięgłych, możecie Państwo spotkać specjalistów z wielu języków, a więc między innymi:

  • Tłumacz przysięgłego języka norweskiego;
  • Tłumacz przysięgłego języka szwedzkiego;
  • Tłumacz przysięgłego języka duńskiego;
  • Tłumacz przysięgłego języka angielskiego;
  • Tłumacz przysięgłego języka rosyjskiego;
  • Tłumacz przysięgłego języka niemieckiego;
  • Tłumacz przysięgłego języka chińskiego;
  • Tłumacz przysięgłego języka holenderskiego.

Do współpracy z naszymi oddziałami i centralą w Grudziądzu zapraszamy przede wszystkim firmy oraz osoby prywatne. Zaletą tłumaczeń przysięgłych online jest przede wszystkim ich łatwa dostępność z każdego zakątka naszego globu oraz dostęp do korzystania z usług tłumaczy języków rzadszych. Jest to szczególnie ważne w przypadku mieszkańców mniejszych miejscowości, gdzie na próżno szukać np. tłumacza przysięgłego języka szwedzkiego. Wypracowane przez nas metody, sprawiają, że powierzoną nam pracę wykonujemy rzetelnie i z najwyższym zaangażowaniem.

Przetłumaczone dokumenty możecie Państwo odebrać w naszych oddziałach, za pomocą poczty (list polecony) lub też kuriera. Dla tłumaczeń zwykłych (nie wymagających okrągłej pieczęci) stosujemy wysyłkę elektroniczną (poprzez pocztę e-mail).

Internetowe biura tłumaczeń są doskonałą alternatywą do tradycyjnej formy kontaktu z tłumaczem. W zglobalizowanym świecie XXI wieku liczy się szybkość i wygoda. Takimi właśnie cechami napiętnowana jest ta forma działalności. Dodatkowym atutem współpracy z tłumaczami przysięgłymi online są oczywiście ceny. Dla większych zleceń Centrum Dobrych Tłumaczeń stosuje rabaty i obniżki na kolejne tłumaczenia. Arsenał tłumaczy specjalistycznych sprawia ponadto, że doskonale radzimy sobie ze wszelkiego rodzaju dokumentami technicznymi, medycznymi oraz wymagającymi szczególnej wiedzy.

Internetowe biura tłumaczeń
Internetowe biura tłumaczeń