Zdalne biuro tłumaczeń

Współpraca – zdalne biuro tÅ‚umaczeÅ„

Zdalne biuro tłumaczeń i współpraca z nami, to przede wszystkim komfort korzystania z usług specjalistów językowych, zawodowo zajmujących się translacjami, przy okazji przekładów z wielu różnorodnych dziedzin. Nie każdy bowiem tłumacz jest w stanie przygotować dokument odbiegający od jego profilu zainteresowań. Przy okazji korzystania z potencjału firm zajmujących się przekładami online ważna jest sprawdzona renoma. Mamy wówczas pewność, że zlecane zadania zostaną wykonane prawidłowo i w ustalonym terminie. Taką właśnie jednostką działalności gospodarczej jest nasza Firma której potencjał upatrujemy przede wszystkim w:

  1. Profesjonalnej kadrze tłumaczy – pracujący dla nas tłumacze to sprawdzona kadra z wieloletnim doświadczeniem. Marka Protlumaczenia.pl to przede wszystkim siła potencjału ludzkiego i sprawna opieka koordynatorów realizujących projekty tłumaczeniowe. Nasze biuro tłumaczeń online nie jest miejscem dla osób przypadkowych. Każdy tłumacz pracujący dla naszego biura przechodzi wielostopniową weryfikację. Baza specjalistów językowych obejmuje kilkadziesiąt popularnych dziedzin. Przydzielanie pracownikom zadań zgodnych z ich umiejętnościami oraz zainteresowaniami sprawia, że efekt pracy objawia się w postaci przekładów poprawnych merytorycznie.
  2. Sprawnie działającym biurze obsługi klienta – w naszym biurze obsługi klienta są zatrudnione osoby z wieloletnim doświadczeniem. Specjaliści ds. obsługi klienta doskonale znają Państwa potrzeby tłumaczeniowe oraz oczekiwania. Dzięki sprawnej pracy tegoż działu na bieżąco możecie Państwo poznać status realizowanych zleceń. Koordynacja procesów tłumaczeniowych sprzyja dotrzymywaniu terminów i sprawia, że cecha ta jest naszą mocną stroną. Biuro tłumaczeń online to przede wszystkim ludzie oraz ich zaangażowanie, którego efektem są tłumaczenia najwyższej jakości.
  3. Rzetelnej wycenie zdalnego biura tłumaczeń – elektroniczny system wycen realizowany przy wsparciu oprogramowania typu OCR, sprawia że nie dopuszczamy do naszych standardów szacunków „na oko”. Każda wycena opiera się o raport, który na życzenie jest dostarczany klientowi. Biuro tłumaczeń Protlumaczenia.pl to marka, która opiera się na solidności oraz poszanowaniu Państwa interesów.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy osoby z całego kraju. Jesteśmy do Państwa dyspozycji zarówno w sektorze b2b jak i tłumaczeń dla osób prywatnych.

Zdalne biuro tłumaczeń
Zdalne biuro tłumaczeń
Podziel siÄ™:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *