Idea przekładów online

Idea przekładów online wpisuje się w szeroko pojętą koncepcję funkcjonowania internetowych biur tłumaczeń online. Dzisiejsze czasy są doskonałym zarzewiem do szerzenia konceptu wykonywania translacji na odległość. Dzięki globalnej sieci stron WWW świat z dnia na dzień stał się mniejszy. Odległości, które można pokonać za pomocą światłowodu przestały mieć jakiekolwiek znaczenie. W myśl kierującą takimi poczynaniami wpisuje się również nasza firma. Protlumaczenia.pl jako biuro tłumaczeń powstały w 2012 roku. Od początku istnienia dostarczamy Państwu wysokiej jakości przekłady w rozsądnych cenach. Nasze biuro tłumaczeń online działa poza granicami miast oraz Państw. Naszych klientów zapraszamy do przesyłania zapytań o darmowe wyceny. Na każdego maila odpowiemy przed upływem 1 doby. Realizujemy przekłady z 40 języków obcych. Na co dzień kooperuje z nami blisko setka tłumaczy. Idei przekładów online przyświecają następujące wartości dodane:

Idea przekładów online – biuro tłumaczeń online

  • Nieodpłatne określenie kosztów translacji – idea przekładów online zawiera w swojej istocie darmowe wyceny. Protlumaczenia.pl realizują tego rodzaju funkcje za pomocą swoich pracowników administracyjnych. Wszelkie czynności związane z tym procesem są wspierane przez oprogramowanie typu OCR. Standard ten jest gwarantem rzetelności w prowadzonych działaniach.
  • Rabaty oraz obniżki cen – idea przekładów online dotyczy również obniżenia nakładów ponoszonych na translacje. Przy większej ilości stron rozliczeniowych oferujemy Państwo korzystniejsze warunki realizacji poszczególnych tłumaczeń. Do kooperacji zapraszamy firmy oraz klientów indywidualnych. Jesteśmy do Państwa usług przez 7 dni w tygodniu.  Na każdą wiadomość odpowiemy przed końcem następnego dnia roboczego po złożeniu zapytania.
  • Fachowa obsługa administracyjna – idea przekładów online nie funkcjonowałyby poprawnie bez sfery administracyjnej. Zaplecze naszego biuro tłumaczeń online tworzą pracownicy administracyjni z wieloletnim doświadczeniem. Dbamy o właściwy obieg Państwa dokumentów i dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni.
  • Szybkie terminy realizacji – idea przekładów online jest związana z szybkością realizacji Państwa zleceń. Większość zleceń o charakterze standardowym wykonywana jest w dniu złożenia stosownego zapotrzebowania. Do kooperacji zapraszamy firmy oraz klientów indywidualnych. Wyrazem kompetencji naszego teamu są otrzymywane referencje i pozytywne komentarze Internautów. 
Idea przekładów online - biuro tłumaczeń Protlumaczenia.pl
Idea przekładów online – biuro tłumaczeń Protlumaczenia.pl
Podziel się: