Cennik tłumaczeń online

Cennik tłumaczeń online został przez nas skonstruowany w taki sposób, aby być konkurencyjnym. Protlumaczenia.pl oferują Państwu wysokiej klasy przekłady w rozsądnych cenach. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na przekłady językowe. Jesteśmy do Państwa usług przez cały tydzień. Zachęcamy do przesyłania zapytań, skierowanych do nas w formie maila. Na każdą wiadomość odpowiemy przed upływem 1 doby od momentu otrzymania. Korzystanie z usług naszego przedsiębiorstwa daje gwarancję najlepszego przełożenia jakości w stosunku do kosztów. Cennik tłumaczeń online powstał w konsekwencji następujących czynników:

Cennik tłumaczeń online

  • Kierunku przekładu – cennik tłumaczeń online jest zróżnicowany z uwagi na kierunek translacji. Nasi klienci otrzymują wyceny na podstawie podanej kombinacji językowej. Do tańszych przekładów należą tłumaczenia z angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego i włoskiego, droższy może okazać się fiński, niderlandzki czy szwedzki. Tego rodzaju zróżnicowanie jest konieczne z uwagi na ograniczoną liczbę specjalistów dla niektórych grup tłumaczeniowych.
  • Czasu realizacji – cennik tłumaczeń online może ulec zwiększeniu przy realizacji zleceń ekspresowych. Protlumaczenia.pl z reguły nie stosują dopłat za ekspres. Bywają jednak sytuacje, że tłumaczenia potrzebne są natychmiastowo. W takich sytuacjach staramy się, aby wykonana usługa nie nadwyrężała portfela naszych klientów.
  • Objętości tekstu – cennik tłumaczeń online zmniejsza się w konsekwencji zlecania większych partii materiału. Dla zleceń o szerszym zakresie stosujemy rabaty i obniżki cen. Nasze biuro tłumaczeń online udziela bonifikat także klientom powracającym. Dbamy o budowanie zażyłości z marką Protlumaczenia.pl .
  • Wyboru rodzaju tłumaczenia – cennik tłumaczeń online rozgranicza przekłady pod względem ich rodzaju. Tłumaczenia pisemne można podzielić na zwykłe i przysięgłe. Przed zleceniem translacji dokumentów warto upewnić się jaka forma będzie Państwu konieczna. Przekłady bez pieczęci tłumacza przysięgłego są tańsze.  Nasze biuro tłumaczeń online rozlicza je podług 1800 znaków ze spacjami. Przy translacjach poświadczonych obowiązuje standard 1125 znaków. Nie dziwi zatem fakt, że przekłady podpisane przez specjalistę i opatrzone jego znakiem mogą być droższe.
Cennik tłumaczeń online
Cennik tłumaczeń online

Protlumaczenia.pl zapraszają do skorzystania z naszej propozycji językowej. Gwarantujemy solidne i niedrogie tłumaczenia przez Internet.

Podziel się: