Aplikacja Android Protlumaczenia.pl

Aplikacja Android Protlumaczenia.pl to nasza odpowiedź na potrzeby użytkowników urządzeń przenośnych. Oprogramowanie miało swoją premierę 30.01.2017 r. i jest dostępne w Google Play. Zapraszamy do pobrania naszego narzędzia. Biuro tłumaczeń online powstało w 2012 roku i od początku działalności dostarcza wysokiej jakości tłumaczenia w konkurencyjnych cenach. Bytność na płaszczyźnie Android przybliży Państwu oferowany pakiet usług. Wykonujemy wszystkie typy tłumaczeń pisemnych. Działalność Protlumaczenia.pl jest zatem nakierowana na przekłady przysięgłe, zwykłe i specjalistyczne. Aplikacja Android Protlumaczenia.pl pomoże Państwu w następujących sferach:

Aplikacja Android Protlumaczenia.pl

  • Przesłanie dokumentów do darmowej wyceny – aplikacja Android Protlumaczenia.pl umożliwia bezpłatne określenie kosztów realizacji zlecenia. Oferta biura tłumaczeń online opiewa na prawie 40 języków, przekładanych na 120 sposobów. Predefiniowany formularz dostępny z poziomu oprogramowania umożliwia określenie podstawowych parametrów translacji. Dodanie załączników jest możliwe z dowolnego miejsca w urządzeniu. Protlumaczenia.pl akceptują wszystkie popularne rozszerzenia. Przekazanie dokumentów do wyceny jest proste i nie powinno nastręczać nikomu problemów.
  • Poznanie oferty biura tłumaczeń online – aplikacja Android Protlumaczenia.pl posiada wbudowaną zakładkę pod nazwą „o nas”. Zawarte są w niej informacje na temat podstawowej działalności naszego teamu. Nasza firma zatrudnia prawie 100 specjalistów z bogatym dorobkiem zawodowym. Większość z nich posiada uprawnienia tłumacza przysięgłego. Teksty o znacznym stopniu trudności podlegają konsultacji z praktykami zawodowymi i native speakerami. Jesteśmy partnerem nie tylko dla osób fizycznych, ale również firm z całego kraju.
  • Otrzymanie rabatu na usługi językowe – aplikacja Android Proltumaczenia.pl pozwala na otrzymanie bonifikaty w postaci kuponów rabatowych. Raz na jakiś czas użytkownicy smartfonów i tabletów mogą liczyć na otrzymać hasła obniżającego ceny naszych usług. Wiadomości o promocjach przekazywane są za pomocą wiadomości typu „push”. Opisywana forma komunikacji umożliwia przesłanie tekstu o długości 160 znaków. Zapraszamy do pobrania naszego oprogramowania z Android marketu.
  • Śledzie informacji z życia firmy – aplikacja Android Protlumaczenia.pl pozwoli na dowiedzenie się o nowościach z życia przedsiębiorstwa. Biuro tłumaczeń online to jednostka gospodarcza, która ewoluuje w sposób ciągły. Modyfikacje oferty to najlepszy sposób do zaspokojenia potrzeb naszych klientów.
Aplikacja Android Protlumaczenia.pl
Aplikacja Android Protlumaczenia.pl

Zapraszamy do pobrania aplikacji Android Protlumaczenia.pl .

Podziel się: