Biuro tłumaczeń

BIURO TŁUMACZEŃ ONLINE to nasza oferta przekładów z ponad 30 języków obcych, sporządzanych w 80 kombinacjach. Nasze firma pozostaje do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Wszystkim klientom zapewniamy fachowy serwis językowy, oparty na wiedzy naszych tłumaczy przysięgłych. Biuro tłumaczeń online przyjmuje Państwa zapytania bez względu na dni wolne od pracy. Na każdego maila odpowiadamy w czasie krótszym niż 24 godziny. Protlumacznia.pl służą Państwu swoim zaangażowaniem, które ma odzwierciedlenie w następujących rodzajach przekładów pisemnych:

Biuro tłumaczeń online – realizowane przekłady

 • Tłumaczenia przysięgłe online – biuro tłumaczeń online wykonuje za pośrednictwem sieci przekłady przysięgłe ze wszystkich najpopularniejszych języków świata. Tłumaczenia rozliczane są w oparciu o limit 1125 znaków ze spacjami dla jednej jednostki rozliczeniowej. Dla przekładów o większej objętości biuro tłumaczeń online stosuje rabaty oraz obniżki cen. W gronie obsługiwanych języków dominują: angielski, niemiecki, rosyjski, francuski oraz włoski. Wśród klientów biura coraz większa popularnością cieszy się także: holenderski, czeski oraz szwedzki. Tłumacze kooperujący z naszą marką są osobami z wieloletnim doświadczeniem. Biuro tłumaczeń online, służy Państwu pomocą przy realizacji przekładów uwierzytelnionych „na odległość”.
 • Tłumaczenia specjalistyczne online – biuro tłumaczeń online jest także okazją do zlecenia profesjonalnej realizacji przekładów specjalistycznych. Nasza firma wykonuje translacje o wysokim stopniu skomplikowania. Obsługujemy tłumaczenia z ponad 50 dziedzin wiedzy. Protlumaczenia.pl to firma, której warto powierzyć zarówno przekłady medyczne jak i specjalistyczne. W zależności od potrzeb translacje wykonywane są w formie zwykłej lub uwierzytelnionej. W teamie filologów językowych występują tłumacze techniczni NOT oraz znamienici praktycy.
 • Tłumaczenia zwykłe online – biuro tłumaczeń online jest zaangażowane w przygotowywanie tłumaczeń nie wymagających poświadczenia. Zdalna realizacja przekładów to znakomita okazja do przygotowania translacji dokumentów w wersji elektronicznej. W zakresie tym, biuro tłumaczeń online wykonuje przede wszystkim tłumaczenia stron Internetowych, CV, listów motywacyjnych oraz podań o pracę. Do kooperacji zapraszamy firmy oraz klientów indywidualnych z całej Polski. Tłumaczenia zwykłe online wyceniamy na podstawie jednostki rozliczeniowej o objętości 1800 znaków ze spacjami.

Biuro tłumaczeń online – podsumowanie

Biuro tłumaczeń online zaprasza do skorzystania ze swojej oferty tłumaczeń przysięgłych online. Jako firma działamy nieprzerwanie od 2012 roku, mając na swoim koncie wielu zadowolonych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty tłumaczeń uwierzytelnionych w Internecie. Biuro tłumaczeń online świadczy swoje usługi w kilkudziesięciu kombinacjach językowych. Dokonujemy wielu rodzajów przekładów wyróżniając przede wszystkim:

 • Tłumaczenia przysięgłe online,
 • Tłumaczenia zwykłe online,
 • Tłumaczenia specjalistyczne online,
 • Tłumaczenia prawnicze online,
 • Tłumaczenia medyczne online.

Naszą firmę tworzy zespół tłumaczy przysięgłych oraz specjalistycznych z szerokim i bogatym doświadczeniem. Nad realizacją zleceń czuwa zespół korektorów oraz przydzielony do Państwa koordynator. Nasze biuro tłumaczeń online działa bez względu na okresy świąteczne, długie weekendy lub inne dni wolne od pracy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały tydzień. Zapraszamy do przesyłania nam dokumentów celem dokonania bezpłatnej wyceny. Z uwagi na szeroki zakres działalności oferujemy bardzo konkurencyjne ceny i specjalne rabaty na tłumaczenia o większej objętości. Szczególnie zapraszamy do skorzystania z naszych usług oraz z naszego doświadczenia klientów biznesowych. Przy dłuższej współpracy koszt Państwa tłumaczeń będzie uwzględniać dodatkowe obniżki z tytułu bycia naszym stałym klientem. Tłumaczenia możecie Państwo wysyłać do nas za pośrednictwem poczty elektronicznej. W przypadku pytań bądź wątpliwości zapraszamy również do kontaktu telefonicznego. Nasze biuro tłumaczeń online zaprasza do kooperacji przy realizowaniu wszelkich projektów przy których niezbędne są rzetelne i dokładne tłumaczenia. Wypracowane przez lata działalności metody pracy oraz zaufany zespół tłumaczy określają nas jako partnera godnego polecenia. Rzetelne podejście do pracy oraz wysokie standardy obsługi klienta uczynią Państwa współpracę z nami przyjemnością. Wśród obsługiwanych języków do naszych priorytetów należą przede wszystkim:

 • Tłumaczenia z języka i na język angielski
 • Tłumaczenia z języka i na język niemiecki
 • Tłumaczenia z języka i na język norweski
 • Tłumaczenia z języka i na język szwedzki
 • Tłumaczenia z języka i na język duński
 • Tłumaczenia z języka i na język rosyjski
 • Tłumaczenia z języka i na język hiszpański
 • Tłumaczenia z języka i na język holenderski
 • Tłumaczenia z języka i na język czeski
Firma godna zaufania
Biuro tłumaczeń online – certyfikat
Biuro tłumaczeń online
Biuro tłumaczeń online

 

Zobacz także:

Podziel się: