Biuro tłumaczeń czeskiego

BIURO TŁUMACZEŃ CZESKIEGO to jeden z realizowanych przez naszą firmę projektów tłumaczeniowych. W ramach świadczonych usług Protlumaczenia.pl oferują Państwu tłumaczenia przysięgłe z języka czeskiego we wszystkich możliwych wariantach. Nasi specjaliści językowi posiadają wieloletnie doświadczenie pomocne przy realizacji projektów translacyjnych. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy firmy oraz osoby prywatne z całej Polski. Do grupy najchętniej wybieranych przez Państwa tłumaczeń należą przede wszystkim:

Biuro tłumaczeń czeskiego – oferta translacji polsko czeskich

  • Tłumaczenia przysięgłe języka czeskiego – biuro tłumaczeń czeskiego oferuje translacje uwierzytelnione sporządzane przez osoby posiadające stosowne uprawnienia. Wszyscy nasi tłumacze wpisani są na listę Ministerstwa Sprawiedliwości. Przekłady rozliczane są w oparciu o limit 1125 znaków ze spacjami. Większość zleceń standardowych takich jak np. akty urodzenia wysyłana jest do klientów w dniu złożenia zamówienia. Tłumacz przysięgły języka czeskiego wykonuje także na Państwa zlecenie translacje sądowe, medyczne i techniczne, której wymagają poświadczenia.
  • Tłumaczenia polsko czeskie zwykłe – biuro tłumaczeń czeskiego za pomocą swoich współpracowników wykonuje tłumaczenia zwykłe polsko czeskie. Protlumaczenia.pl jako limit znaków przyjmują 1800 znaków ze spacjami dla jeden strony przekładu. Tłumaczenia polsko czeskie rozliczane są co do znaku. Wśród translacji dominują pisma o charakterze informacyjnym, instrukcje obsługi, CV a także listy motywacyjne. Większość tłumaczeń polsko czeskich zamawiana jest przez przedsiębiorstwa z całego kraju. Dość popularnymi przekładami są także strony Internetowe i prezentacje multimedialne. Dostarczane charakteryzują się wysoką rzetelnością. Istnieje również możliwość ich weryfikacji przez native speakerów.
  • Tłumaczenia techniczne czeskiego – biuro tłumaczeń czeskiego dokonuje również tłumaczeń technicznych w konfiguracji: polski – czeski i czeski – polski. Wszystkie tłumaczenia są wykonywane przez specjalistów językowych z doświadczeniem w realizacji projektów biznesowych. Do obsługi Państwa zleceń wykorzystywana jest platforma online. Określenie kosztów realizacji tłumaczeń odbywa się za pomocą wyceny elektronicznej. Raz ustalone koszty, nie podlegają zmianie na niekorzyść klienta. Dla większych objętościowe dokumentów takich jak np. instrukcje obsługi stosujemy korzystne obniżki cen i rabaty. Tłumaczenia techniczne czeskiego są synonimem wysokiej jakości i wiarygodności, a ich strona wizualna jest zbliżona do oryginału.
Biuro tłumaczeń czeskiego - oferta
Biuro tłumaczeń czeskiego – oferta